top of page

İlkelerimiz

  • Müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimde net ve anlaşılır bilgilendirmeye ve gizliliğe azami önem verip, ilişkide güveni esas tutarız.

 

  • Sürdürülebilir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanacağına olan inancımızla müşterilerimizle uzun vadeli, her iki taraf için de adil ve fayda odaklı bir ilişki kurmak çalışma ilkemizdir.

 

  • Farkımız değişik alanlarda tecrübeli kadromuzla öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek o ihtiyacı en verimli şekilde karşılayacak çözümü birlikte üretmemizde yatmaktadır.

Takımımız

bülent becan
Bülent Becan

Kurucu Ortak

ATUVA Yönetim Danışmanlığı kurucu ortağı Bülent Becan, uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında edindiği ilaç sanayi deneyimleri doğrultusunda başta ilaç sektörü olmak üzere tıbbi ürünler, kozmetik ve yan sanayine danışmanlık hizmeti vermektedir. Galatasaray Lisesi ve Robert Kolej Yüksek Okulu-Boğaziçi Üniversitesi Kimya Yük. Mühendisliği mezunu olan Bülent Becan halen AIFD (Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği) danışmanlığını yürütmektedir.

tijen ülgür
Tijen Ülgür

Partner

İstanbul Alman Lisesi mezunu olan Tijen Ülgür daha sonra Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nü bitirip kimya ve ilaç sektörlerinde faaliyet gösteren Henkel, Roche ve NCH Corporation gibi uluslararası firmalarda Planlama, Finansal Kontrol, Operasyon,  Pazarlama ve Satış ile Tedarik Zinciri  alanlarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev yapmıştır.  İş hayatının yanı sıra çeşitli sivil toplum örgütlerinde de eğitmen ve araştırmacı olarak yer alan Tijen Ülgür ATUVA Yönetim Danışmanlığı bünyesinde İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim alanında Partner olarak faaliyette bulunmaktadır.

Hulusi Onur Kuzucu

Asistan

Boğaziçi Üniversitesi'nde Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında Lisans ve Yüksek Lisans yapmış olup ATUVA Yönetim Danışmanlığı bünyesinde asistan olarak faaliyette bulunmaktadır.

sevil becan
Sevil Becan

Kurucu Ortak

Karlsruhe Teknik Üniversitesi Proses Mühendisliği, Dipl.Ing. (Verfahrenstechnik) mezunudur. International Management Program-Riedensburg eğitimi sonrası Türkiye’ye dönerek Proje Mühendisi olarak iş hayatına başlayan Sevil Becan mühendislik ve gıda işletmeleri konusunda çeşitli büyük firmalarda yöneticilik yapmıştır. 1999-2011 yılları arasında TÜSİAD Tarım, Gıda ve Hayvancılık, sekizinci Beş Yıllık Kalkınma Komisyonu çalışmalarında komisyon üyeliği görevinde de bulunmuş olan Sevil Becan uzun yılar içerisinde yönetici olarak yer aldığı perakende ve FMCG sektörüne danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Ayrıca 2014 yılında aldığı sertifika programı sonrası İnsan Kaynakları konusunda danışmanlık yapmaktadır.

süheyl becan
Dr.Akil Süheyl Becan

Partner

Axa Corporate, Besso, Marsh, TEB Sigorta, Munich Re gibi çeşitli ulusal ve uluslararası sigorta şirketlerinde uzun yıllar Risk Yönetimi ve Yangın Departmanı yöneticisi olarak görev yapmış olan Dr. Akil Süheyl Becan İTÜ Mimarlık-Mühendislik Fakültesi mezunu olup aynı üniversitede "Konutlarda bina yangın güvenliği sorunlarını gözeten tasarım kararları için bir yaklaşım modeli araştırması" konulu doktora çalışması yapmıştır.

Halen Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim görevlisi olarak akademik eğitim çalışmlarına devam etmesinin yanında yurtiçi ve yurt dışında Coca Cola, Pepsi Cola, Honda, Renault, Borusan-Mannesmann, Lafarge, Philips, Arçelik gibi uluslararası firmaların risk yönetimi danışmanlığını yapmakta ve konu ile ilgili eğitim programlarını yürütmaktedir.

30 civarında mesleki makalesi bulunmakta olan Dr. A.Süheyl Becan şirketlere her kademede Risk Yönetimi, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Eğitimleri vermekte ve kıymet takdir raporları hazırlamakta, bilirkişi, ekspertiz ve deprem incelemesi ile güçlendirme konularında da hizmet vermektedir. 

bottom of page